dr n med. Wiesław Kaczmarek

Opinie pacjentów

- Jestem emerytką i z powodu choroby biodra od 2 lat poruszałam się tylko na wózku inwalidzkim. Jeździłam do różnych specjalistów na Śląsku i do Warszawy ale nikt nie umiał mi pomóc. Dopiero dr Kaczmarek zajął się mnom i zoperował oba biodra. Od tego czasu chodzę już sama- i to nawet bez kuli. Jestem panie doktorze bardzo wdzieczna, szkoda że w Polsce jest tak mało dobrych specjalistów.
Anna W z Wadowic

- Panie doktorze . Nie wiem czy pan pamięta ale leczył pan moje kolano przed rokiem. Mineło już troche czasu a ja cały czas chodzę bez kul. Sam pan nie wieżył- ale się udało. Jestem bardzo zadowolona z pana operacji- nic mnie już nie boli i mogę samachodzić nawet na długie spacery. Czasami tylko na zmiane pogody coś strzyka w kolanie- ale jak wezmę tabletki to przechodzi. Czasami trzeba wieżyć że coś się uda- a ja wieżyłam.
Maria N

Bardzo bolała mnie noga. Czułam się źle, utykałam, chodziłam o kuli. Od lekarza rodzinnego otrzymałam skierowanie do ortopedy i trafiłam do dr. Kaczmarka. Stwierdził, ze muszę mieć operację stawu biodrowego. Skierował mnie do Kliniki przy ul.Promienistej, gdzie sam wykonał operację. Po operacji czułam się dobrze. Na szczególną uwagę w tej klinice zasługuje opieka jaką byłam otoczona przez pana doktora, jak również przez personel pielęgniarski.Na dodatkową uwagę zasługuje porządek w klinice jak i w jej obrębie. Jestem bardzo zadowolona z pobytu jak również z opieki. Stan mojego zdrowia znacznie się poprawił.
Z poważaniem
M.W

- Mam 80 lat i długo będę pamiętał mój pobyt w Klinice Ortopedii w Poznaniu. Z powodu choroby serca nikt w Polsce nie chcieł się podjąć leczenia mojego kolana. Pan dr Kaczmarek zaopiekował się moją osobą i ukierunkował leczenie. Teraz jestem najszcześliwszym emerytem- nie dosyć że kolano już mnie nie boli, to jeszcze serce się też poprawiło. Oddział IIB w poznanskiej Klinice Ortopedii to chyba najmilszy oddział na jakim zdarzyło mi się przebywać, a byłem już chyba w 20 szpitalach. Chce w ten sposób bardzo podziękować całemu personelowi za opiekę i wyleczenie mnie z bólów kolana.
Adam W z Gniezna

Od wielu lat jestem Pana pacjentką, której w wielu dolegliwościach Pana fachowa pomoc przynosiła ulgę w cierpieniach. Kiedy jednak przy schorzeniu biodra leczenie farmakologiczne i pobyty w sanatoriach nie dawały porządanego rezultatu za Pana sugestią zdecydowałam się na operację z zastosowaniem endoprotezy. Jestem 4 tygodnie po przeprowadzonym przez Pana doktora zabiegu w "Klinice Promienistej". Pobyt w w/w klinice sprawiał wrażenie pobytu w innej rzeczywistości - "przyjaznej pacjentom", za co serdecznie dziękuję tak Panu doktorowi jak i całemu personelowi. Zapomniałam już o jakichkolwiek lekach przeciwbólowych i z optymizmem wracam do samodzielności. Dziękuję za dotychczasową opiekę i życzę dalszych sukcesów, a potrzebujący pomocy z zakresu ortopedii życzę spotkania ze wspaniałym specjalistą - Panem doktorem Kaczmarkiem.
Z poważaniem - Halina W z Poznania

- Jestem nauczycielką i nie stać mnie na drogich lekarzy. Przed dwoma laty moja córka zachorowała na skoliozę (skrzywienie kręgosłupa). Jeździłam z nią po różnych specjalistach, stosowałam ćwiczenia zalecone przez profesora z Lublina, jeździłam do nastawiaczy i masażystów ale nic nie pomogło. Dopiero Pan naprawdę zajął się moją córką i zastosował leczenie operacyjne. Teraz moja córka jest dopiero naprawdę prosta i zdrowa. Szkoda że straciłam tak wiele czasu na nieskuteczne leczenie.
Monika L


Mam dopiero 32 lata i gdy dowiedziałem się że mam martwicę kości udowych- spadło to na mnie jak grom. Wielu lekarzy mówiło że nie będę już chodził tylko spędzę resztę życia na wózku inwalidzkim. Rzeczywiście w ostatnim czasie mogłem się poruszać tylko o kulach do łazienki, a z dnia na dzień sytuacja robiła się coraz gorsza. W Wrocławiu dostawałem specjalne zastrzyki do bioder, ale niewiele to pomogło. Lekarze rozkładali ręce i mówili że jestem za młody na endoprotezy stawów biodrowych i nie chcieli podjąć się leczenia. Pojechałem do Poznania. Decyzja dr Kaczmarka była szybka i jednoznaczna- trzeba operować. Mam obecnie wykonaną tzw kapę stawu biodrowego- i moje życie się odmieniło o 180 stopni. Mogę chodzić!!!! Biodro operowane nie boli. Oczekuję obecnie na drugostronny zabieg. Dr Kaczmarek twierdzi że po drugiej operacji będę mógł wrócić nawet do mojego ulubionego sportu- a przed chorobą uprawiałem szermierkę..
Mariusz J(...)

Mieszkam obecnie w Anglii i miałam bardzo duży problem który nie rozumieli doktorzy. Problem ten wskazywł na stopy które były szerokie i nie pasowały do wąskich butów. Wszyscy doktorzy w GB nie chcieli ze mną nawet mówić o tym problemie bo uważali że z takimi stopami się urodziłam i tak ma być. Z internetu dowiedziałam się o dr Kaczmarek. Przyjechałam do Polski i nie żałuję. Obecnie jestem już po operacji- nie musiałam nawet mieć drutów w palcach po operacji ani żadnego gipsu. Chodziłam tylko w specjalnych butach przez miesiąc i mam teraz stopy jak marzenie. Moje życie się odmieniło-mogę założyć nawet szpilki i nic nie boli. Szkoda że w Anglii nie ma takich fachowców.
Cathy Z.


Mam 51 lat, przeszedłem 1 -go października 2008r. operację stawu biodrowego metodą kapoplastyki u dr Kaczmarka w Klinice Promienistej w Poznaniu. Chciałem powiedzieć, że jest to metoda rewelacyjna dla młodych ludzi, zupełnie operowane biodro nie boli. Jestem już wstępnie po rozmowie z dr Kaczmarkiem że druga noga w marcu 2009r. Naprawdę jest to Anioł Stróż ten Mój dr Kaczmarek, chce mi się na nowo żyć. Proszę ludzi cierpiących żeby sie nie obawiali zabiegu. Klinika na Promienistej to piękniej niż w filmowej Leśnej Górze.
Wdzięczny pacjent Tomasz J. z Ożarowa Mazowieckiego.


Obecnie jestem po dwóch operacjach bioder - endoproteza. Obydwie operacje były wykonane przez Dr. Wiesława Kaczmarka. Dzisiaj powiem jedynie że dzięki niemu mogę znowu normalnie funkcjonować i zapomniec o bólu. Wszystkim osobom borykającym sie z własnym zdrowiem życze takich lekarzy, specjalistów, fachowców, traktujących wszystkich swoich pacjentów z pełnym zangażowaniem nie zapominając że jesteśmy tylko ludzmi
Marian Stelmaszyk

Byłam operowana 28 marca 2009r na halluxy obu stóp. Jestem bardzo zadowolona z wyników operacji ,chodzę już w normalnym obuwiu , moje stopy nie mają już tych "sterczących kości".Dziekuje za bardzo dobra opieke lekarską .Klinika na Promienistej to bardzo dobry ośrodek pacjent czuje się bardzo komfortowo pod każdym względem
.Dziękuję Lucyna z LEGNICY

Dr. Kaczmarek niezwykle sympatyczny i przemily człowiek. 2 miesiące po operacjii halluksów chodzę normalnie. Stopy wyglądają jak marzenie. Dziewczyny jeżeli operacja halluksów to tylko u dr-a Kaczmarka. Dziękuję bardzo Panie doktorze. Jestem bardzo szczęśliwa i bardzo zadowolona, że tak wspaniale zostałam potraktowana.
pozdrawiam
Karina W.


Pan Dr Kaczmarek należy do grona lekarzy, z którymi niestety nie za często spotykamy się w naszym kraju. Od razu wzbudza zaufanie - jest miły i kulturalny, a przy tym rzeczowy i konkretny. Pacjent traktowany jest "po ludzku", a nie "z góry". Na zadane pytania, niejasności, odpowiada bez zniecierpliwienia, czy pośpiechu. Myślę również, że przy bardzo dużej ilości pacjentów, dr Kaczmarek jest bardzo dobrze zorganizowany, co zasługuje na wielki szacunek w chaosie naszego sytemu służby zdrowia w Polsce...Jestem dwa miesiące po operacji kapoplastyki stawu biodrowego, którą przeprowadził dr Kaczmarek, czuję się z dnia na dzień coraz lepiej, i jestem pełna optymizmu na przyszłość, również za sprawą faktu, iż "trafiłam" na tak kompetentnego lekarza. Z całą pewnością polecam Pana Doktora, oraz szpital im. W.Degi w Poznaniu! DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!
Małgorzata Kotiuszko z Wrocławia

Mam 52 lata, jestem nauczycielką. Pragnę wyrazić gorące podziękowania dr Kaczmarkowi za sprawnie i fachową przeprowadzoną operację stawu biodrowego metodą kapoplastyki 14. września 2009r. Wybór ortopedy w postaci Pana dr Kaczmarka oraz Kliniki Promienistej okazał się strzałem w dziesiątkę. Dwa miesiące po operacji przypomniałam sobie jak łatwo się wstaje, chodzi bez utykania, sprawniej wykonuje ćwiczenia i myśli o jak najszybszym powrocie do szkoły.
Dziękuję i pozdrawiam!
Ula Sz.powrót


strona główna